Plan lekcji Optivum. Jak przygotować plan lekcji na podstawie danych z programu Arkusz (moduł Sigma)?

Godzina rozpoczęcia: 09:00
Godzina zakończenia: 11:00
Cena / szkolenie: 199.00zł / osoba
Miejsce szkolenia: szkolenie zdalne,
on-line,
sekretarze,
nauczyciele,
pracownicy administracji,
dyrektorzy
Termin:
Jesteś zainteresowany szkoleniem? Zapisz się
Podczas szkolenia trener specjalizujący się w tworzeniu planu lekcji pokaże, w jaki sposób wykorzystać dane znajdujące się w Arkuszu (moduł Sigmy) na potrzeby przygotowania planu lekcji.
Uczestnicy szkolenia dowiedzą się jak przygotować dane do eksportu, a następnie przeprowadzić sam eksport danych. Dodatkowo trener omówi, jakie są etapy przygotowania kompletnego planu lekcji i jakie dane należy uzupełnić, aby przygotowanie planu lekcji przebiegło bez komplikacji.

Po zakończeniu szkolenia uczestnik będzie potrafił/wiedział jak:
  • przygotować dane w aplikacji Arkusz na potrzeby układania planu lekcji,
  • importować dane do planu lekcji,
  • uzupełnić podstawowe słowniki w programie Planie lekcji Optivum,
  • układać szkielet planu,
  • drukować plan lekcji w różnych układach.
Celem szkolenia jest nabycie wiedzy i umiejętności niezbędnych do przygotowania planu lekcji na podstawie danych wyeksportowanych z programu Arkusz.
.
Do kogo jest skierowane szkolenie:

Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które w placówce oświatowej zajmują się układaniem planów lekcji i korzystają z aplikacji Arkusz (moduł Sigmy) oraz Plan Lekcji Optivum.

1. Przygotowanie arkusza organizacyjnego pod kątem układania planu lekcji:
  • Eksport danych z Arkusza do Planu lekcji Optivum.

2. Układanie planu lekcji w programie Plan lekcji Optivum - najważniejsze aspekty.

3. Odpowiedzi na pytania uczestników.

Zapisy na szkolenie zamykamy 48h przed planowanym terminem spotkania. W przypadku niezebrania się grupy szkoleniowej poinformujemy Państwa o odwołaniu spotkania maksymalnie do 3 dni roboczych przed spotkaniem.

Inne szkolenia, które mogą Cię zainteresować

Zobacz wszystkie