Stołówka VULCAN i Magazyn VULCAN. Od Jadłospisu do raportu żywieniowego. Obieg dokumentów w programach.

Czas trwania: 2.5 godziny dydaktyczne
pracownicy administracji
Termin:
Celem szkolenia jest doskonalenie umiejętności wykorzystania programu w pracy intendenta oraz utrwalenie zasad rejestracji danych w celu pełnego wykorzystania możliwości programów Stołówka VULCAN i Magazyn VULCAN przy rozliczaniu kosztów żywienia.

Po zakończeniu szkolenia uczestnik będzie potrafił/wiedział:
  • jak przebiega obieg informacji między programami,
  • w jaki sposób dane wprowadzane w aplikacjach wzajemnie na siebie wpływają.
Do kogo jest skierowane szkolenie:
W szkoleniu powinna uczestniczyć osoba, która posługuje się programami Stołówka VULCAN i Magazyn VULCAN na co dzień oraz zna zagadnienia związane z prowadzeniem i rozliczaniem żywienia masowego.

1. Stołówka VULCAN – analiza i przygotowanie danych słownikowych i ich wpływ na informację prezentowaną w raporcie żywieniowym.

2. Stołówka VULCAN:
  • wprowadzenie jadłospisu i zapotrzebowania na dzień żywieniowy,
  • funkcje magazynowe – ustalenie zapotrzebowania na produkty,
  • funkcje magazynowe – sporządzanie i wysyłanie zamówienia na produkty do aplikacji Magazyn VULCAN.

3. Magazyn VULCAN:
  • import i realizacja zamówienia na produkty,
  • opracowanie dokumentu magazynowego RW, w związku z realizowanym zamówieniem na produkty,
  • generowanie dokumentu dostawy do programu Stołówka VULCAN.

4. Stołówka VULCAN:
  • sprawdzenie dokumentu dostawy,
  • przygotowanie raportu żywieniowego wg wybranych parametrów,
  • analiza danych prezentowanych w raporcie żywieniowym.

Zapisy na szkolenie zamykamy 48h przed planowanym terminem spotkania. W przypadku niezebrania się grupy szkoleniowej poinformujemy Państwa o odwołaniu spotkania maksymalnie do 3 dni roboczych przed spotkaniem.