Bezpłatna konferencja fundacji UNAWEZA

Z przyjemnością zapraszamy dyrektorów, nauczycieli, pedagogów i psychologów szkolnych, a także przedstawicieli kuratoriów, ministerstw, organizacji pozarządowych oraz uczelni wyższych na bezpłatną konferencję dedykowaną zdrowiu psychicznemu dzieci i młodzieży.

Zakończenie aktualizacji i wsparcia Arkusza Optivum

Z dniem 29.02.2024 r. firma VULCAN zakończy aktualizację i wsparcie programu Arkusz Optivum. Oznacza to, że od 1.03.2024 r. nie będziemy już prowadzić obsługi serwisowej programu i nie będziemy dostosowywać go do zmian prawnych.

Jak uzyskać dostęp do Strefy szkoleń?

W Strefie szkoleń sprawnie zapiszesz się na interesujące Cię szkolenia oraz będziesz mieć w jednym miejscu zgromadzone informacje o historii zrealizowanych szkoleń, zaświadczeniach i materiałach szkoleniowych.

Centrum Obsługi Klienta VULCAN