mlode-glowy-naglowek1.png

Bezpłatna konferencja fundacji UNAWEZA

Z przyjemnością zapraszamy dyrektorów, nauczycieli, pedagogów i psychologów szkolnych, a także przedstawicieli kuratoriów, ministerstw, organizacji pozarządowych oraz uczelni wyższych na bezpłatną konferencję dedykowaną zdrowiu psychicznemu dzieci i młodzieży.

To okazja do dyskusji na temat kierunków rozwoju profilaktyki zdrowia psychicznego młodych ludzi w gronie ekspertów, poznania szczegółów dotyczących projektu MŁODE GŁOWY, programu profilaktycznego „Godzina dla MŁODYCH GŁÓW” oraz jego ewaluacji. Konferencja odbędzie się w Warszawie, z możliwością uczestnictwa online z dowolnego miejsca w Polsce!

Centrum Obsługi Klienta VULCAN