aktualnosc-nowosci-dziennik-RU-0724-nad-artykul.jpg

Drogi Uczniu i Rodzicu – Dziennik VULCAN w nowej odsłonie!

Aktualizacja z dnia 23.08.2024:

Dementujemy pojawiające się niepotwierdzone informacje o odpłatności za dostęp Rodziców i Uczniów do dziennika elektronicznego VULCAN.

Dostęp do Dziennika VULCAN dla Rodzica i Ucznia niezmiennie był i jest bezpłatny. Rodzice i Uczniowie mają bezpłatny dostęp do wszystkich danych i funkcji Dziennika VULCAN poprzez przeglądarkę internetową na dowolnym urządzeniu z dostępem do Internetu. Rodzice i Uczniowie mają wgląd m.in. w oceny, frekwencję, uwagi czy plan lekcji. Mają możliwość wymiany wiadomości z pracownikami szkoły. W ramach Dziennika VULCAN, Rodzice i Uczniowie mogą od nowego roku szkolnego korzystać z innowacyjnej platformy dydaktycznej (Moduł dydaktyczny), która oferuje wartościowe materiały i umożliwia nauczycielom tworzenie własnych treści.

Wraz z nowym rokiem szkolnym oddajemy Ci do użycia Dziennik VULCAN w nowej, intuicyjnej odsłonie oraz nowoczesny moduł dydaktyczny: wiarygodne i interesujące cyfrowe treści edukacyjne zgodne z podstawą programową, opracowane przez doświadczonych autorów.

Podczas pierwszego logowania w nowej wersji Dziennika poprosimy każdego Ucznia oraz Rodzica o zaktualizowanie sposobu logowania. Będziesz do tego potrzebował(a) swojego obecnego loginu oraz hasła. Poprosimy Cię też o dodatkowe zweryfikowanie konta poprzez wprowadzenie ostatnich czterech cyfr numeru PESEL ucznia, więc miej je pod ręką.

Adres WWW Twojego Dziennika pozostał bez zmian i jest również dostępny na stronie internetowej Twojej szkoły.

Podczas aktualizacji wybierzesz pomiędzy dwoma typami kont – zwykłym kontem a kontem eduVULCAN, którego aktywacja umożliwi m.in. korzystanie z nowej aplikacji mobilnej do Dziennika. Jeśli nie pamiętasz swojego hasła, użyj funkcji „Przywróć dostęp”.

Aktualizacja konta będzie niezbędna, aby dalej korzystać z Dziennika. Zajmie zaledwie chwilę – poprowadzimy Cię przez kilka łatwych kroków.

Zajrzyj na stronę logowania do Dziennika VULCAN Twojej szkoły!

Centrum Obsługi Klienta VULCAN