aplikacja-dostep-testowy-naglowek.jpg

Przedłużamy bezpłatny testowy dostęp do wersji rozszerzonej aplikacji eduVULCAN!

Mamy dla ciebie dobrą wiadomość! Przedłużamy bezpłatny testowy dostęp do funkcjonalności rozszerzonych aplikacji eduVULCAN do 1 grudnia 2024. Będziesz miał więcej czasu, aby poznać rozszerzone funkcji aplikacji. Korzystaj z powiadomień push, automatycznych usprawiedliwień czy też wiadomości.

Już od 18 listopada 2024 (czyli 2 tygodnie przed zakończeniem bezpłatnego okresu testowego) wprowadzimy możliwość dokonania płatności za wersję rozszerzoną, abyś miał/miała nieprzerwany dostęp do wszystkich funkcjonalności. Brak dokonania płatności (do 01.12.2024 r.) przełączy aplikację do bezpłatnej wersji podstawowej.

Cena za dostęp (od 02.12.2024 r. do 30.06.2025 r.) do funkcjonalności rozszerzonych wynosi od 32,99 do 42,49 zł brutto (płatność jednorazowa za każdego ucznia, cena różni się w zależności od kanału sprzedaży). Funkcjonalności rozszerzone są w aplikacji oznaczone ikoną kłódki. Zakres usługi rozszerzonej jest identyczny dla każdego kanału sprzedaży. Więcej o warunkach korzystania z funkcjonalności rozszerzonych znajdziesz w Regulaminie eduVULCAN.

Poznaj jak wygodnie organizować edukację dziecka w aplikacji mobilnej! Z łatwością komunikuj się z nauczycielami, szybko usprawiedliwiaj nieobecności i bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami szkolnymi.

Centrum Obsługi Klienta VULCAN