NG-WKF-2024-Promo-1262x600.jpg

Wielki konkurs fotograficzny dla uczniów!

Z przyjemnością zapraszamy uczniów wszystkich szkół do udziału w wyjątkowym wydarzeniu – jubileuszowej 20. edycji Konkursu Fotograficznego National Geographic! W tym roku, z myślą o młodych talentach, została przygotowana specjalna kategoria dedykowana szkołom: "Świat oczami młodych".

To doskonała okazja, by uczniowie mogli pokazać, jak widzą otaczający ich świat, uchwycić piękno przyrody, kultur i codziennego życia. Konkurs nie tylko rozwija kreatywność, ale również kształtuje wrażliwość na otaczający nas świat.

Partnerem wydarzenia jest eduVULCAN, który z dumą wspiera młode talenty i pomaga rozwijać ich pasje.

Na zwycięzców czekają wyjątkowe nagrody takie jak aparat fotograficzny! Ale to nie wszystko – szkoła, do której uczęszcza laureat kategorii "Świat oczami młodych", otrzyma specjalny wykład prowadzony przez redaktora naczelnego National Geographic Polska, Łukasza Załuskiego, pt. „Jak zostać dziennikarzem podróżniczym”.

Nie przegapcie tej szansy, by pokazać swój talent i zdobyć cenne doświadczenie! Czekamy na Wasze niezwykłe fotografie!

Centrum Obsługi Klienta VULCAN