zdjecie-naglowek-kongres-ksiegowych-24-jubileusz.jpg
kkip2024-gosc-Kossakowski.jpg
zdjecia-slider-zakopane-nowe.jpg
00
dni
:
00
godzin
:
00
minut
:
00
sekund

O kongresie

Szanowni Państwo, zbliża się jubileuszowa 10 edycja Kongresu Księgowych i Płacowych Oświaty. Chciałbym osobiście podziękować każdemu z Państwa za nieustanne wsparcie oraz zaangażowanie, które sprawiają, że kongresy VULCAN są niezapomnianymi wydarzeniami.

Wasza obecność na konferencjach VULCAN odzwierciedla nie tylko Wasz profesjonalizm i pasję do pracy, ale także ducha wspólnoty, który jest niezwykle budujący. Przez te dziesięć lat stworzyliśmy coś wyjątkowego – miejsce, gdzie merytoryka spotyka się z inspiracją, a nowe pomysły rodzą się z dyskusji i wymiany doświadczeń.

Dziękuję za gotowość do dzielenia się wiedzą z innymi i miłą atmosferę. Wasze zaangażowanie sprawia, że każde kolejne wydarzenie staje się niepowtarzalnym doświadczeniem, z którego wynosimy nie tylko nowe umiejętności, ale także nowe przyjaźnie i relacje zawodowe.

Wierzę, że tegoroczna edycja kongresu przyniesie nam jeszcze więcej inspiracji i możliwości rozwoju. Dzięki Wam, nasza społeczność staje się coraz silniejsza.

Razem tworzymy historię lepszej oświaty. Z niecierpliwością czekam na kolejne rozdziały, które będziemy mogli wspólnie napisać. Do zobaczenia na X Kongresie Księgowych i Płacowych Oświaty!

Z wyrazami szacunku,
Jacek Różycki
Prezes zarządu VULCAN sp. z o.o.

 

Przemyslaw-Kossakowski-gosc-specjalny.jpg

Przemysław Kossakowski

dziennikarz, podróżnik, terapeuta

Wystąpienie naszego gościa specjalnego dotyczyć będzie kluczowych dziś kompetencji, jakimi są umiejętność adaptacji oraz szybkiego i właściwego reagowania na dynamikę zmian. Będzie to również opowieść o tym jak ważne w naszym życiu i pracy powinny być uniwersalne idee, takie jak szacunek i empatia.

Anegdoty z planu zdjęciowego serii Down The Road zilustrują, jakie kompetencje są ważne aby dostosować się do sytuacji, w których znane nam sposoby funkcjonowania i pracy mają ekstremalnie ograniczony potencjał.

Wybrane tematy

wyjatkowi-goscie wybitni specjalisci.png

Wybitni specjaliści

Zaproszeni prelegenci to eksperci i praktycy w dziedzinie finansów i płac oświatowych.

panele-dyskusyjne wizerunek szkoly.png

Panele dyskusyjne

Możliwość zadawania pytań ekspertom pozwoli uzyskać odpowiedzi na najważniejsze dla Państwa kwestie.

wymiana-doswiadczen.png

Wymiana doświadczeń

Dyskusje z innymi uczestnikami pozwolą na wymianę doświadczeń oraz budowanie sieci kontaktów zawodowych.

potwierdzenie-uczestnictwa.png

Potwierdzenie uczestnictwa

Uczestnictwo w Kongresie zostanie potwierdzone zaświadczeniem.

Kongresy z VULCANEM

Ośrodek Doskonalenia Kadry Kierowniczej Oświaty VULCAN jest akredytowaną placówką doskonalenia nauczycieli wpisaną do ewidencji niepublicznych placówek doskonalenia nauczycieli prowadzonej przez Samorząd Województwa Dolnośląskiego. Działamy od 35 lat. Wysoką jakość szkoleń gwarantuje posiadany przez VULCAN certyfikat zarządzania jakością ISO 9001.

Uczestnicy naszych kongresów otrzymują zaświadczenia w formie papierowej (w przypadku wydarzeń stacjonarnych) lub elektronicznej (w przypadku wydarzeń online).

logo-i-pieczatka-odkko.png [18.77 KB]

Partnerzy merytoryczni kongresu

ne-partner.jpg [11.88 KB]

logo-doradca.png [10.61 KB]

logo-rachunkowosc.png [10.06 KB]

 

Partnerzy kongresu

provider-na-www.png [14.89 KB]

smart-cuw-www.png [5.51 KB]

Program

Jan-Oszust.png

Jan Oszust

Wiceprezes VULCAN

Jacek-Rozycki.jpg

Jacek Różycki

Prezes VULCAN

Sebastian-Wasiolka.png

Sebastian Wasiołka

Konsultant ds. szkoleń i wdrożeń, ekspert MEN

Przemyslaw-Kossakowski.jpg

Przemysław Kossakowski

Dziennikarz, podróżnik, terapeuta

Umiejętność adaptacji oraz szybkiego, a przede wszystkim właściwego reagowania na dynamikę zmian jest dziś jedną z kluczowych kompetencji.

Funkcjonujemy w świecie podlagającym ciągłym zmianom. Jednocześnie staramy się stworzyć schematy dzięki którym nasze życie jest łatwiejsze a praca efektywniejsza.

Co jednak zrobić jeżeli używane na co dzień schematy i sprawdzone metody pracy mają ograniczoną skuteczność, nie działają, albo wręcz utrudniają osiągnięcie celu? Opowieść Przemka Kossakowskiego bazuje na motywach powstawania serii Down The Road. Anegdoty z planu zdjęciowego ilustrują, jakie kompetencje są ważne aby dostosować się do sytuacji w których znane nam sposoby funkcjonowania i pracy mają ekstremalnie ograniczony potencjał.
Jest to również opowieść o tym jak ważne w naszym życiu i pracy powinny być uniwersalne idee takie jak szacunek i empatia.

Fundamentalne wartości w przestrzeni nastawionej na realizację celu struktury, mogą być ważnym elementem nadającym nowy sens profesjonalnej, merytorycznej ekspresji zawodowej.

Radoslaw-Wiktorski.png

Radosław Wiktorski

Ekspert zarządzania oświatą i RODO

krystian-latka.png

Krystian Łatka

Prawnik, doradca podatkowy

Zakres opodatkowania podatkiem od towarów i usług działalności prowadzonej w jednostkach oświaty nadal jest przedmiotem wątpliwości interpretacyjnych. Kolejnym obszarem, któremu warto poświęcić nieco uwagi, jest opodatkowanie wywarzania energii elektrycznej w instalacjach zamontowanych na budynkach szkół. Powstaje w związku z tym szereg wątpliwości w szczególności, czy jednostka jest z tego tytułu podatnikiem podatku, czy sprzedaż energii (nadwyżki) powinna zostać opodatkowana (od jakiej wartości), czy możliwe jest (a jeśli tak, to w jakim zakresie) odliczenie podatku naliczonego związanego z montażem i eksploatacją instalacji. Celem wykładu będzie przybliżenie rozliczania faktur prosumenckich.

Arkadiusz-Baranowski.jpg

Arkadiusz Baranowski

Główny księgowy w CUW

Opis wystąpienia:

  • Czy jubileusze, odprawy, ekwiwalenty, nagrody muszą mieć wagi dla rozdziałów?
  • Czy prowadzenie rozrachunków w programie płace jest wystarczające?
  • Wynagrodzenie płatnika od zaliczek na podatek PIT i składek ZUS - czy należy naliczać?
  • Kiedy i jak korygować listy płac – współpraca płac z księgowością.
  • Korekta składek ZUS za lata ubiegłe - ujęcie płacowe, a księgowe.
  • Rozliczenie ZFŚS, czy warto wykorzystać wydruk z systemu płacowego?

Nelli-Artienwicz.jpg

Nelli Artienwicz

Trenerka obszaru rachunkowości behawioralnej

Zawód księgowych i płacowych to w Polsce zawód wysoce sfeminizowany. Z jednej strony, kobieca obecność w tych zawodach przynosi ze sobą dbałość o szczegóły oraz umiejętność skrupulatnego podejścia do rozliczeń. Z drugiej strony, może prowadzić do nadmiernego zaangażowania i przeciążenia pracą, a także i poświęcenia osobistego czasu na rzecz zawodu. To może prowadzić do zwiększonego ryzyka wypalenia zawodowego.

Nowoczesne podejście do pracy stawia na równowagę między profesjonalnym zaangażowaniem a dbałością o własny dobrostan. Opiera się na uznaniu swojej wartości zawodowej i budowaniu relacji w miejscu pracy opartych na wzajemnym szacunku.

Jak będąc kobietą budować zdrowe podejście do swoich obowiązków i relacji zawodowych? O tym dowiesz się z niniejszego wystąpienia.

Pawel-Wozniak.png

Paweł Woźniak

Ekspert ds. płac, kadr i finansów

Aplikacje Płace i Finanse VULCAN dają możliwość generowania wielu zestawień w różnym formacie, spośród których najprzydatniejszym jest Excel. Ze względu na brak odgórnych standaryzacji niektóre z nich nie mają wymogów np. organów prowadzących lub innych instytucji, którym należy przekazywać dane. W trakcie wykładu wskażemy, jak korzystać z funkcji Excel’a w taki sposób, aby jak najmniejszym nakładem pracy i czasu dopasować wydruki tworzone przez aplikacje VULCAN do szablonów wymaganych przez odbiorców danych. Pokażemy wykorzystanie pól tabel przestawnych, funkcje rozdzielania i łączenia danych oraz inne przydatne czynności.

Agnieszka-Czopp.jpg

Agnieszka Czopp

Product owner w VULCAN

Sylwester-Kokot.png

Sylwester Kokot

Konsultant ds. szkoleń i wdrożeń - lider zespołu

Kongres Księgowych i Płacowych Oświaty przyciąga przede wszystkim użytkowników programów Finanse VULCAN i Płace VULCAN. Jest to doskonała okazja by zapoznać się z najważniejszymi zmianami w tych aplikacjach. W wystąpieniu opowiemy o najciekawszych funkcjach, które niedawno zostały dodane, a o których warto mówić, bo z doświadczenia wiemy, jak cenna jest ta wymiana wiedzy. Product ownerzy, którzy decydują o losach aplikacji opowiedzą co nowego w najbliższych miesiącach zamierzają wprowadzić oraz w jakim kierunku ona będzie nadal rozwijana.

Aleksandra-Labuda.jpg

Aleksandra Łabuda

Konsultant ds. szkoleń i wdrożeń

Ewidencjonowanie faktur, a tym bardziej korekt faktur zakupu na przełomie roku, dotyczy problematycznego zagadnienia, a mianowicie prawidłowego ujmowania kosztów lub przychodów w księgach rachunkowych oraz przyporządkowania ich do właściwych okresów sprawozdawczych. Ewidencjonując zdarzenia gospodarcze należy uwzględniać, oprócz szczegółowych przepisów ustawy o rachunkowości, także szereg nadrzędnych zasad rachunkowości, wewnętrznych uregulowań, które pozwalają prawidłowo ująć w księgach i wykazać w sprawozdaniu finansowym te operacje, dla których ustawodawca nie przewidział przepisów szczegółowych. Istotny wpływ na sposób księgowania korekt faktur zakupu ma zasada “rozliczenia brutto" z właściwym budżetem JST. Podczas wystąpienia wyjaśnimy, w jaki sposób należy prawidłowo rozliczać dokumenty korygujące zakupy, tak aby uniknąć błędów.

Joanna-K-Robak.jpg

Joanna Krystyna Robak

Ekspert z zakresu ZFŚS

Działalność kulturalno-oświatowa i sportowo-rekreacyjna to jeden z najbardziej kontrowersyjnych obszarów ZFŚS, który generuje mnóstwo pytań i wątpliwości w praktyce. Kontrowersje spowodowane są rozbieżnym orzecznictwem sądowym oraz różnorodną praktyką organów kontroli.

W jaki sposób z ZFŚS bezpiecznie organizować wyjazdy, wycieczki, dopłatę do biletu do kina, czy teatru? Jakie postępowanie jest obarczone największym ryzykiem podczas kontroli? Jak działać, aby nie narazić się na zarzut niestosowania przepisów ustawy o ZFŚS podczas kontroli ZUS lub organów skarbowych? Na te i inne pytania odpowiemy podczas prelekcji.

Malgorzata-Maluska.jpg

Małgorzata Maluśka

Psycholog zarządzania, coach, mentor

Umiejętności komunikacji międzypokoleniowej w codziennej współpracy i budowanie efektu synergii w zespole osób w różnym wieku jest naprawdę dużą sztuką. Dobra wiadomość jest taka, że są na to sposoby. Jest to temat, z którym się mierzyła większość z nas, gdy nie rozumieli nas rodzice. Być może słyszymy to od swoich dzieci, że nic nie rozumiemy, bo “w naszych czasach to…” . W pracy może być podobnie. Ale nie musi. Jeśli uda się nam zbudować klimat współpracy i wzajemnego czerpania oraz uczenia się od siebie można zyskać mnóstwo korzyści, również osobistych. Młode osoby mają często łatwość wprowadzania zmian, zwłaszcza wdrażania nowinek technologicznych, osoby bardziej dojrzałe mają często doświadczenie o co zadbać w takim procesie zmian, by było bezpiecznie. Jeśli mamy sposoby na to jak ze sobą rozmawiać, jak się słuchać, by się usłyszeć, jak mówić o potrzebach, możliwościach i wątpliwościach to można zbudować cudowną atmosferę i efektywne procesy.

Jan-Oszust.png

Jan Oszust

Wiceprezes VULCAN

Jacek-Rozycki.jpg

Jacek Różycki

Prezes VULCAN

Oficjalne otwarcie wydarzenia przez prezesa i wiceprezesa VULCAN.

Sebastian-Wasiolka.png

Sebastian Wasiołka

Konsultant ds. szkoleń i wdrożeń, ekspert MEN

Przemyslaw-Kossakowski.jpg

Przemysław Kossakowski

Dziennikarz, podróżnik, terapeuta

Umiejętność adaptacji oraz szybkiego, a przede wszystkim właściwego reagowania na dynamikę zmian jest dziś jedną z kluczowych kompetencji.

Funkcjonujemy w świecie podlagającym ciągłym zmianom. Jednocześnie staramy się stworzyć schematy dzięki którym nasze życie jest łatwiejsze a praca efektywniejsza.

Co jednak zrobić jeżeli używane na co dzień schematy i sprawdzone metody pracy mają ograniczoną skuteczność, nie działają, albo wręcz utrudniają osiągnięcie celu? Opowieść Przemka Kossakowskiego bazuje na motywach powstawania serii Down The Road. Anegdoty z planu zdjęciowego ilustrują, jakie kompetencje są ważne aby dostosować się do sytuacji w których znane nam sposoby funkcjonowania i pracy mają ekstremalnie ograniczony potencjał.
Jest to również opowieść o tym jak ważne w naszym życiu i pracy powinny być uniwersalne idee takie jak szacunek i empatia.

Fundamentalne wartości w przestrzeni nastawionej na realizację celu struktury, mogą być ważnym elementem nadającym nowy sens profesjonalnej, merytorycznej ekspresji zawodowej.

Radoslaw-Wiktorski.png

Radosław Wiktorski

Ekspert zarządzania oświatą i RODO

Malgorzata-Zawadzka.png

Małgorzata Zawadzka-Czapko

Ekspertka ds. kadr i płac

Obliczanie i wypłacanie zasiłku chorobowego, a przede wszystkim ustalanie prawa do niego to codzienność w pracy każdego pracownika działu płac. Wykonując te czynności kierujemy się Ustawą o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa, ale również z pomocą przychodzi tu Komentarz ZUS do przedmiotowej ustawy. Czy zawsze się z nim zgadzamy, czy nigdy nie stoi w opozycji do innych aktów prawnych i orzeczeń, a może sama ustawa jest aktem na tyle szczegółowo wyjaśniającym wszystkie aspekty wypłaty zasiłku chorobowego, że do Komentarza sięgać już nie musimy?

W trakcie wykładu odpowiemy sobie na te pytania oraz podamy kilka przykładów oraz rzadziej spotykanych sytuacji, które będziemy analizować, aby nie wzbudzały już żadnych wątpliwości.

Arkadiusz-Baranowski.jpg

Arkadiusz Baranowski

Główny księgowy w CUW

Podczas wystąpienia poruszymy tematy, takie jak: klasyfikacja budżetowa - podstawy prawne, rozdziały i paragrafy związane z wynagrodzeniami najczęściej występujące w oświacie, rozdziały i paragrafy związane z innymi wypłatami rozliczanymi w programie kadrowo-płacowy (ryczałty, umowy zlecenie i o dzieło, ZFŚS, dofinansowanie nauki itp.), rodzaje planów i zadania, wagi rozdziałów.

Arkadiusz-Baranowski.jpg

Arkadiusz Baranowski

Główny księgowy w CUW

Opis wystąpienia:

  • Czy jubileusze, odprawy, ekwiwalenty, nagrody muszą mieć wagi dla rozdziałów?
  • Czy prowadzenie rozrachunków w programie płace jest wystarczające?
  • Wynagrodzenie płatnika od zaliczek na podatek PIT i składek ZUS - czy należy naliczać?
  • Kiedy i jak korygować listy płac – współpraca płac z księgowością.
  • Korekta składek ZUS za lata ubiegłe - ujęcie płacowe, a księgowe.
  • Rozliczenie ZFŚS, czy warto wykorzystać wydruk z systemu płacowego?

Nelli-Artienwicz.jpg

Nelli Artienwicz

Trenerka obszaru rachunkowości behawioralnej

Zawód księgowych i płacowych to w Polsce zawód wysoce sfeminizowany. Z jednej strony, kobieca obecność w tych zawodach przynosi ze sobą dbałość o szczegóły oraz umiejętność skrupulatnego podejścia do rozliczeń. Z drugiej strony, może prowadzić do nadmiernego zaangażowania i przeciążenia pracą, a także i poświęcenia osobistego czasu na rzecz zawodu. To może prowadzić do zwiększonego ryzyka wypalenia zawodowego.

Nowoczesne podejście do pracy stawia na równowagę między profesjonalnym zaangażowaniem a dbałością o własny dobrostan. Opiera się na uznaniu swojej wartości zawodowej i budowaniu relacji w miejscu pracy opartych na wzajemnym szacunku.

Jak będąc kobietą budować zdrowe podejście do swoich obowiązków i relacji zawodowych? O tym dowiesz się z niniejszego wystąpienia.

Pawel-Wozniak.png

Paweł Woźniak

Ekspert ds. płac, kadr i finansów

Aplikacje Płace i Finanse VULCAN dają możliwość generowania wielu zestawień w różnym formacie, spośród których najprzydatniejszym jest Excel. Ze względu na brak odgórnych standaryzacji niektóre z nich nie mają wymogów np. organów prowadzących lub innych instytucji, którym należy przekazywać dane. W trakcie wykładu wskażemy, jak korzystać z funkcji Excel’a w taki sposób, aby jak najmniejszym nakładem pracy i czasu dopasować wydruki tworzone przez aplikacje VULCAN do szablonów wymaganych przez odbiorców danych. Pokażemy wykorzystanie pól tabel przestawnych, funkcje rozdzielania i łączenia danych oraz inne przydatne czynności.

Agnieszka-Urbaniak.png

Agnieszka Urbaniak

Konsultant ds. szkoleń i wdrożeń - lider zespołu

Piotr-Syncerek.png

Piotr Syncerek

Product owner

Kongres Księgowych i Płacowych Oświaty przyciąga przede wszystkim użytkowników programów Finanse VULCAN i Płace VULCAN. Jest to doskonała okazja by zapoznać się z najważniejszymi zmianami w tych aplikacjach. W wystąpieniu opowiemy o najciekawszych funkcjach, które niedawno zostały dodane, a o których warto mówić, bo z doświadczenia wiemy, jak cenna jest ta wymiana wiedzy. Product ownerzy, którzy decydują o losach aplikacji opowiedzą co nowego w najbliższych miesiącach zamierzają wprowadzić oraz w jakim kierunku ona będzie nadal rozwijana. 

Malgorzata-Zawadzka.png

Małgorzata Zawadzka-Czapko

Ekspertka ds. kadr i płac

Rok 2024 miał być i jest rokiem zmian w przepisach, również tych które regulują wypłatę wynagrodzeń pracowników jednostek oświatowych oraz zajmujących się opieką nad dziećmi, w tym również w podległych JST. Zmiany w urlopach macierzyńskich, dodatki do wynagrodzenia dla pracowników żłobków, oskładkowanie umów cywilnoprawnych, czy zmiany wysokości kwoty wolnej od podatku oraz odliczania składki zdrowotnej od podatku - część tych zmian weszła już w życie, część ma zacząć obowiązywać dopiero w 2025 roku. W trakcie wykładu omówimy wszystkie istotne zmiany, które mają wpływ na pracę specjalisty ds. płac w obsługiwanych przez Państwa jednostkach.

Joanna-K-Robak.jpg

Joanna Krystyna Robak

Ekspert z zakresu ZFŚS

Działalność kulturalno-oświatowa i sportowo-rekreacyjna to jeden z najbardziej kontrowersyjnych obszarów ZFŚS, który generuje mnóstwo pytań i wątpliwości w praktyce. Kontrowersje spowodowane są rozbieżnym orzecznictwem sądowym oraz różnorodną praktyką organów kontroli.

W jaki sposób z ZFŚS bezpiecznie organizować wyjazdy, wycieczki, dopłatę do biletu do kina, czy teatru? Jakie postępowanie jest obarczone największym ryzykiem podczas kontroli? Jak działać, aby nie narazić się na zarzut niestosowania przepisów ustawy o ZFŚS podczas kontroli ZUS lub organów skarbowych? Na te i inne pytania odpowiemy podczas prelekcji.

Malgorzata-Maluska.jpg

Małgorzata Maluśka

Psycholog zarządzania, coach, mentor

Umiejętności komunikacji międzypokoleniowej w codziennej współpracy i budowanie efektu synergii w zespole osób w różnym wieku jest naprawdę dużą sztuką. Dobra wiadomość jest taka, że są na to sposoby. Jest to temat, z którym się mierzyła większość z nas, gdy nie rozumieli nas rodzice. Być może słyszymy to od swoich dzieci, że nic nie rozumiemy, bo “w naszych czasach to…” . W pracy może być podobnie. Ale nie musi. Jeśli uda się nam zbudować klimat współpracy i wzajemnego czerpania oraz uczenia się od siebie można zyskać mnóstwo korzyści, również osobistych. Młode osoby mają często łatwość wprowadzania zmian, zwłaszcza wdrażania nowinek technologicznych, osoby bardziej dojrzałe mają często doświadczenie o co zadbać w takim procesie zmian, by było bezpiecznie. Jeśli mamy sposoby na to jak ze sobą rozmawiać, jak się słuchać, by się usłyszeć, jak mówić o potrzebach, możliwościach i wątpliwościach to można zbudować cudowną atmosferę i efektywne procesy.

Prelegenci

Jan-Oszust.png

Jan Oszust

Wiceprezes VULCAN

Jacek-Rozycki.jpg

Jacek Różycki

Prezes VULCAN

krystian-latka.png
krystian-latka.png

Krystian Łatka

Prawnik, doradca podatkowy

Prawnik, doradca podatkowy, wykładowca i starszy konsultant podatkowy w Instytucie Studiów Podatkowych specjalizujący się w podatku od towarów i usług oraz obsłudze sporów podatkowych. Wykładowca w Studium dla Doradców i Ekspertów Podatkowych. Uczestnik wielu projektów szkoleniowych dla przedsiębiorstw i jednostek samorządu terytorialnego. Autor artykułów i współautor książek o tematyce podatkowej.

Krystian Łatka

Prawnik, doradca podatkowy

Agnieszka-Urbaniak.png
Agnieszka-Urbaniak.png

Agnieszka Urbaniak

Konsultant ds. szkoleń i wdrożeń - lider zespołu

Specjalizuje się w tematyce kadr i płac w oświacie, rachunkowości budżetowej, zarządzania oświatą oraz planowania organizacji i finansów jednostek oświatowych. W firmie VULCAN prowadzi szkolenia i wdrożenia aplikacji z obszaru finansowo-płacowego oraz organizacyjnego. Wykłada temat „Rozliczenia kadrowo-płacowe w jednostkach oświatowych” na studiach podyplomowych Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

Agnieszka Urbaniak

Konsultant ds. szkoleń i wdrożeń - lider zespołu

Malgorzata-Zawadzka.png
Malgorzata-Zawadzka.png

Małgorzata Zawadzka-Czapko

Ekspertka ds. kadr i płac

Prowadząca szkolenia i wdrożenia z programów VULCAN służących do obsługi płacowo-kadrowej. Przez ponad 15 lat pracowała w jednostce powołanej do obsługi finansowej jednostek oświatowych, obsługując placówki o różnej specyfice: szkoły, przedszkola, zespoły szkolno-przedszkolne, żłobki i CUW-y. Pełniła również funkcję inspektora ochrony danych, administratora Biuletynu Informacji Publicznej oraz angażowała się w pisanie i realizację projektów unijnych.

Małgorzata Zawadzka-Czapko

Ekspertka ds. kadr i płac

Agnieszka-Czopp.jpg
Agnieszka-Czopp.jpg

Agnieszka Czopp

Product owner w VULCAN

Zarządza produktami Finanse VULCAN, Środki trwałe VULCAN i Centralny VAT VULCAN. Wiele lat doświadczenia zdobytego w Dziale Wsparcia Technicznego w firmie przerodziło się w szeroką wiedzę na temat zarządzania aplikacjami, które znajdują się pod jej opieką. Z sukcesem uczestniczyła w powstawaniu i wprowadzaniu na rynek nowej linii oprogramowania - Finanse VULCAN i aktualnie decyduje o kierunku rozwoju programów wykorzystywanych już przez kilka tysięcy użytkowników.

Agnieszka Czopp

Product owner w VULCAN

Piotr-Syncerek.png
Piotr-Syncerek.png

Piotr Syncerek

Product owner

Związany jest z firmą VULCAN od 17 lat. Od ponad dwóch lat jako product owner zajmuje się produktami kadrowo-płacowymi. Wcześniej jako konsultant ds. sprzedaży oraz trener i doradca wspierał użytkowników programów VULCAN. Z przyjemnością spróbuje odpowiedzieć na każde Państwa pytanie.

Piotr Syncerek

Product owner

Pawel-Wozniak.png
Pawel-Wozniak.png

Paweł Woźniak

Ekspert ds. płac, kadr i finansów

Swoją karierę rozpoczął od pracy w samorządzie, prowadził również własną działalność gospodarczą. Od trzech lat jest trenerem i wdrożeniowcem w firmie VULCAN, gdzie doradza klientom w zakresie programów: Płace, Kadry, Finanse, Inwentarz, Stołówka i Magazyn VULCAN.

Paweł Woźniak

Ekspert ds. płac, kadr i finansów

Sylwester-Kokot.png
Sylwester-Kokot.png

Sylwester Kokot

Konsultant ds. szkoleń i wdrożeń - lider zespołu

Od 11 lat zajmuje się wdrażaniem systemów finansowych w firmie VULCAN. Karierę zawodową rozpoczynał w CUW na stanowisku planistyczno-analitycznym danych finansowych. Analizował dane finansowe pochodzące z różnych źródeł (arkusze, SIO, GUS), wyciągał na ich podstawie wnioski i przygotowywał raporty dla zarządzających oświatą. Praktyczna wiedza zdobyta w CUW jest dziś nieoceniona w pracy trenera.

Sylwester Kokot

Konsultant ds. szkoleń i wdrożeń - lider zespołu

Sebastian-Wasiolka.png
Sebastian-Wasiolka.png

Sebastian Wasiołka

Konsultant ds. szkoleń i wdrożeń, ekspert MEN

Od ponad 20 lat związany z oświatą. Rozpoczynał pracę jako nauczyciel przedmiotów informatycznych, założył i kierował pracą ośrodka szkoleniowego. Współpracował z komisjami egzaminacyjnymi oraz współtworzył nową podstawę programową dla zawodu technik teleinformatyk. Jako trener w firmie VULCAN współtworzy i wdraża rozwiązania do pracy zdalnej oraz wspomaga proces nauczania zdalnego.

Sebastian Wasiołka

Konsultant ds. szkoleń i wdrożeń, ekspert MEN

Radoslaw-Wiktorski.png
Radoslaw-Wiktorski.png

Radosław Wiktorski

Ekspert zarządzania oświatą i RODO

Od ponad 10 lat specjalizuje się w tematyce ochrony danych osobowych w edukacji. Doradza samorządom i szkołom w zakresie praktyki ochrony danych osobowych, zwłaszcza w kontekście wykorzystywania systemów informatycznych, będąc w tej materii jednym z najbardziej doświadczonych ekspertów w Polsce. Autor publikacji, analiz oraz wielu wystąpień konferencyjnych. Na co dzień związany z firmą VULCAN.

Radosław Wiktorski

Ekspert zarządzania oświatą i RODO

Arkadiusz-Baranowski.jpg
Arkadiusz-Baranowski.jpg

Arkadiusz Baranowski

Główny księgowy w CUW

Pracę w samorządzie rozpoczął w 2021 roku od stanowiska inspektora w urzędzie miejskim. Od 20 lat jest głównym księgowym w CUW. W swojej pracy obsługuje i nadzoruje oprogramowania: Finanse, Kadry, Płace, Inwentarz i Opłaty VULCAN oraz Sigmę. Zawsze chętnie wdraża nowe rodzaje oprogramowania. Uważa, że nie ma idealnego modelu funkcjonowania jednostki, a wdrażanie nowego oprogramowania jest jak rewolucja.

Arkadiusz Baranowski

Główny księgowy w CUW

Joanna-K-Robak.jpg
Joanna-K-Robak.jpg

Joanna Krystyna Robak

Ekspert z zakresu ZFŚS

Ekspert z 26-letnim doświadczeniem w pracy z zakładowym funduszem świadczeń socjalnych w jednostkach budżetowych, w tym w publicznych placówkach oświatowych. Wieloletni pracownik urzędu gminy, główny księgowy jednostek budżetowych, dyrektor szkoły, pracownik ZUS. Od 14 lat trener m.in. z zakresu prawa pracy, a w szczególności ZFŚS. Autor wielu publikacji i książek na temat ZFŚS oraz szkoleń. Uhonorowana prestiżową nagrodą Polish Businesswomen Awards.

Joanna Krystyna Robak

Ekspert z zakresu ZFŚS

Nelli-Artienwicz.jpg
Nelli-Artienwicz.jpg

Nelli Artienwicz

Trenerka obszaru rachunkowości behawioralnej

Pomaga księgowym przełamywać schematy podatkowej codzienności, koić zszargane nerwy i budować życie na zasadach własnych, a nie księgowo-podatkowych. Doktorka nauk ekonomicznych ze specjalności rachunkowość. Certyfikowana trenerka FRIS®, konsultantka odporności psychicznej MTQPlus®, certyfikowana coach kognitywna, facylitatorka medytacji aktywnych Osho®.

Nelli Artienwicz

Trenerka obszaru rachunkowości behawioralnej

Malgorzata-Maluska.jpg
Malgorzata-Maluska.jpg

Małgorzata Maluśka

Psycholog zarządzania, coach, mentor

Towarzyszy ludziom w osiąganiu tego, co dla nich ważne i uczy sposobów na to jak radzić sobie z trudnościami, jak być dla siebie życzliwym, lubić siebie oraz czuć wewnętrzy spokój. Wraz z zespołem trenerów i coachów w firmie Bloom Partners wspiera firmy w budowaniu zaangażowanych, efektywnych i szczęśliwych zespołów. Od 10 lat towarzyszy też liderom i prezesom w ich rocznych projektach osobistego rozwoju. Jako prezes Fundacji BloomPro od 7 lat wspiera kobiety, rodziców i nastolatków w budowaniu odporności psychicznej.

Małgorzata Maluśka

Psycholog zarządzania, coach, mentor

Przemyslaw-Kossakowski.jpg
Przemyslaw-Kossakowski.jpg

Przemysław Kossakowski

Dziennikarz, podróżnik, terapeuta

Przez dziesięć lat, od początku jego istnienia współtworzył kanał telewizyjny TTV. W swojej pracy dziennikarskiej prowadził programy telewizyjne o charakterze podróżniczym oraz społecznym, pokazujące nieoczywistą, mało znaną część rzeczywistości. Za swoją pracę uhonorowany nagrodą Telekamery w kategorii osobowość telewizyjna oraz nagrodą Lodołamacz w kategorii Dziennikarz bez Barier. Oprócz pracy dziennikarskiej jest czynnym terapeutą, pracującym z osobami z niepełnosprawnościami intelektualnymi, prezesem Fundacji Arterytorium wspierającej osoby z niepełnosprawnościami oraz ich rodziny.

Przemysław Kossakowski

Dziennikarz, podróżnik, terapeuta

Aleksandra-Labuda.jpg
Aleksandra-Labuda.jpg

Aleksandra Łabuda

Konsultant ds. szkoleń i wdrożeń

Ekspert w obszarze finansowo-księgowym. Od 14 lat związana z księgowością budżetową oraz finansami publicznymi. Obecnie główny księgowy w placówce oświatowej.

Aleksandra Łabuda

Konsultant ds. szkoleń i wdrożeń

Lokalizacja

Lokalizacja

NOSALOWY DWÓR RESORT & SPA
Kompleks hoteli, Balzera 21c-f, 34-500 Zakopane

 

Kontakt

Marta-Zielinska-od-kontaktu.jpg

Marta Zielińska

specjalista ds. eventów

Pytania organizacyjne (noclegi, wyżywienie)

krystian-kaczmarek.jpg

Krystian Kaczmarek

specjalista ds. jakości i rozwoju usług

Pytania organizacyjne (zapisy, faktury)

anna-pelka-kontakt.jpg

Anna Pełka

menadżer ds. rozwoju usług

Pytania merytoryczne, partnerzy, sponsorzy

zapisy-i-dokumenty.jpg

Pytania dotyczące zapisów, faktur, zaświadczeń

Poprzednie edycje

Ta strona używa plików cookie zgodnie z opisaną polityką wykorzystywania plików cookie. Korzystanie z naszych serwisów bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookie.