Szkolenia dla użytkowników Finansów VULCAN

szkolenia-finanse-vulcan-1.jpg [110.20 KB]

Nowy cykl szkoleń od VULCAN

Czy zdarza Ci się popełniać błędy podczas pracy z aplikacją Finanse VULCAN? Chcesz dowiedzieć się, jak ich unikać i sprawnie je korygować? Zapraszamy na nasz nowy cykl szkoleń, stworzony z myślą o użytkownikach aplikacji Finanse VULCAN. Odkryj, jak zoptymalizować swoją pracę, eliminować błędy i poprawić efektywność!

logo-akredy-2t.png [32.84 KB]

szkolenia-finanse-vulcan-2.jpg

Dlaczego warto wziąć udział?

• Zwiększ swoją wydajność: nauczysz się rozpoznawać najczęstsze błędy, które spowalniają Twoją pracę.
  • Poznaj najlepsze praktyki: dowiesz się, jak unikać błędów.
  • Sprawne korygowanie: otrzymasz praktyczne wskazówki, jak szybko i skutecznie naprawiać błędy.
  • Bezpieczeństwo danych: zadbasz o bezpieczeństwo finansowych danych Twojej organizacji poprzez minimalizowanie ryzyka błędów.
szkolenia-finanse-vulcan-3.jpg

Cykl został podzielony na 4 szkolenia, w trakcie których skupiamy się na konkretnych obszarach pracy z Finansami VULCAN, które ułatwią skuteczną kontrolę nad:

• prawidłowościami zapisów na wskazanych kontach bilansowych,
  • dekretacją i rozliczeniami rozrachunków,
  • prawidłowościami rozrachunków i sald na kontach rozrachunkowych związanych z księgowaniem naliczenia list płac,
  • prawidłowościami zapisów na wskazanych kontach pozabilansowych.

Szkolenia z VULCAN to:

najczestsze-bledy-analiza.png

Analiza najczęściej popełnianych błędów

sposoby-unikania-bledow.png

Poznanie skutecznych sposobów unikania błędów

sposoby-korygowania-bledow.png

Sposoby korygowania błędów

praktyczna-wiedza.png

Praktyczna wiedza

spotkania-z-ekspertami.png

Spotkanie z ekspertami VULCAN

ikona-efektywnie-aplikacja.png

Bardziej efektywne korzystanie z aplikacji

Szkolenia poprowadzą eksperci firmy VULCAN

Aleksandra-Labuda.jpg

Aleksandra Łabuda

Halina-Stosik.jpg

Halina Stosik

Krzysztof-Kulik.jpg

Krzysztof Kulik

Cezary-Sobanski.jpg

Cezary Sobański

Marta-Kasprzak.jpg

Marta Kasprzak

osoba.jpg

Anna Ciućka

Anna-Stanaszek.jpg

Anna Stanaszek

Poznaj szczegóły interesującego Cię szkolenia i zapisz się już teraz! Liczba miejsc ograniczona.

Finanse VULCAN
Temat szkolenia Terminy Zapisy
Najczęściej popełniane błędy i sposoby ich korygowania – dokumenty źródłowe i regulacje rozrachunków 23.10.2024, godz. 9:00
18.12.2024, godz. 9:00