Arkusz (moduł Sigmy). Tworzenie aneksu arkusza i modyfikacja danych.

Rodzaj szkolenia: dla nowych użytkowników aplikacji
pracownicy administracji,
dyrektorzy
Termin:
Na szkoleniu dowiesz się w jaki sposób stworzyć aneks arkusza wykorzystując jako bazę istniejący arkusz. Zaprezentowane mechanizmy zaoszczędzą czas, który autor spędza na ręcznym tworzeniu aneksu. Podczas webinaru trener opowie jak szybko (seryjnie) nanosić korekty w przydziałach, a także jak sprawdzać poprawność danych. Dowiesz się także jak generować wydruki i przygotować dane dla organu prowadzącego.

Celem szkolenia jest nabycie wiedzy i umiejętności pozwalających na:
  • zaoszczędzenie czasu poświęconego na tworzenie aneksu arkusza,
  • wykorzystanie mechanizmów wspierających seryjne wprowadzanie danych,
  • kontrolowanie poprawności wprowadzonych danych, co zaowocuje mniejszą ilością uwag ze strony organów kontrolnych,
  • sporządzanie optymalnych wydruków, które pokażą możliwie najwięcej treści, w czytelny i efektywny sposób.
Po zakończeniu szkolenia uczestnik będzie wiedział, jak samodzielnie przygotować aneks arkusza w oparciu o istniejący arkusz organizacyjny w sposób szybki i efektywny. Szkolenie poprowadzi doświadczony trener firmy VULCAN, ilustrując omawiane zagadnienia praktycznymi przykładami.

Do kogo jest skierowane szkolenie
Szkolenie jest przeznaczone dla osób zajmujących się tworzeniem arkusza organizacji placówki. Jeśli jesteś dyrektorem, wicedyrektorem, lub osobą oddelegowaną do stworzenia arkusza organizacji – to szkolenie jest dla Ciebie. Szkolenie jest przeznaczone dla osób, które mają podstawową wiedzę z zakresu tworzenia arkusza organizacyjnego w module Arkusz programu Sigma.

1. Przygotowanie aneksu arkusza organizacyjnego, także pod kątem sporządzania projektu planu wydatków

2. Tworzenie aneksu arkusza

3. Wprowadzanie zmian w danych

4. Podział kosztów

5. Sporządzanie i drukowanie raportów.

Zapisy na szkolenie zamykamy 48h przed planowanym terminem spotkania. W przypadku niezebrania się grupy szkoleniowej poinformujemy Państwa o odwołaniu spotkania maksymalnie do 3 dni roboczych przed spotkaniem.