Jak likwidacja subwencji oświatowej może wpłynąć na organizację i finanse oświaty w samorządzie. Analiza nowych zasad finansowania samorządów

Rodzaj szkolenia: szkolenie tematyczne
Czas trwania: 0.75 godzin dydaktycznych
Godzina rozpoczęcia: 10:00
Godzina zakończenia: 10:30
Cena / szkolenie: bezpłatnie
Miejsce szkolenia: szkolenie zdalne,
on-line,
pracownicy Wydziału Oświaty,
skarbnicy,
dyrektorzy/kierownicy/naczelnicy,
włodarze
Termin:
Jesteś zainteresowany szkoleniem? Zapisz się
Projekt przyjętej już przez Sejm i przesłanej do Senatu ustawy w sposób dość rewolucyjny zmienia zasady finansowania samorządów. Wśród wielu skutków projektowanych zmian są takie, które mogą wpłynąć na organizację i finansowania oświaty w samorządzie. Zapraszamy na krótkie spotkanie, na którym spróbujemy porozmawiać na ten temat.

1. Analiza przyjętej przez Sejm i przesłanej do Senatu ustawy o finansowaniu samorządów z punktu widzenia organizacji finansów oświaty

Inne szkolenia, które mogą Cię zainteresować

Zobacz wszystkie