Jak ułatwić naliczanie płac z uwzględnieniem specyficznych zasad naliczania wynagrodzeń nauczycieli? Omówienie nowych funkcjonalności systemu Płace VULCAN premium.

Czas trwania: 1 godzina dydaktyczna
specjaliści ds. kadr,
specjaliści ds. płac,
specjaliści ds. księgowości
Poznaj Płace VULCAN premium

Z przyjemnością zapraszamy na bezpłatne webinarium dot. zagadnień płacowych. Na wydarzeniu poruszymy temat nowego produktu dedykowanego do obsługi płacowej - Płace VULCAN premium - stworzonego z myślą o jednostkach typu CUW.
Na spotkaniu będą Państwo mieli szansę zapoznać się ze wszystkimi nowymi funkcjonalnościami oraz dowiedzieć się co planujemy w najbliższej przyszłości.
Nie zabraknie nam również czasu, aby odpowiedzieć na Państwa pytania.

pracownicy ds. płac w centrach usług wspólnych

1. Dla kogo dedykowane są Płace VULCAN premium?

2. Omówienie nowych funkcjonalności:
  • funkcjonalność elektronicznego obiegu list płac
  • udostępnianie pracownikom obsługiwanych jednostek informacji o przebiegu zatrudnienia
  • definiowanie automatycznych powiadomień oraz funkcjonalność kokpitu płacowego
  • prowadzenie ewidencji pożyczek socjalnych - Fundusz socjalny
3. Plany rozwojowe dotyczące funkcjonalności wersji premium