Krajowy System Elektronicznych Faktur – co to oznacza dla księgowego w sektorze publicznym? Finanse VULCAN jako narzędzie do realizacji nowego zadania

Czas trwania: 2.6 godziny dydaktyczne
specjaliści ds. księgowości
W związku z konferencją Ministra Finansów - Andrzeja Domańskiego, która miała miejsce w piątek 19 stycznia br. i zapowiedzią przesunięcia obowiązkowego wejścia w życie KSeF z 1 lipca br. na datę aktualnie nieokreśloną - informujemy, że czekamy na oficjalne rozporządzenie w tej sprawie. Śledzimy informacje na bieżąco i będziemy informować Państwa o rozwoju sytuacji.

A co oznacza wejście w życie KSeF? To rewolucja w procesie dokumentowania czynności w podatku od towarów i usług, a także liczne zmiany w zasadach fakturowania.

Na spotkaniu przedstawimy Państwu założenia obowiązkowego systemu e-fakturowania, a także zmiany, jakie w praktyce wymusi wystawianie faktur w systemie. Odpowiednie wdrożenie jest konieczne, aby uniknąć kar pieniężnych, jakie projekt zmian przewiduje w przypadku naruszenia obowiązku fakturowania w ramach KSeF.

Przedstawimy również Państwu aplikację Finanse VULCAN jako narzędzie, które ułatwi Państwu realizację codziennych obowiązków związanych z KSeF, ale również z innymi, dotychczasowymi codziennymi zadaniami Księgowych.

1. KSeF – co oznacza dla księgowego w sektorze publicznym

2. Finanse VULCAN jako narzędzie do obsługi faktur według wymagań KSeF

3. Finanse VULCAN - system usprawniający codzienne prowadzenie księgowości w Twojej jednostce

4. pytania i odpowiedzi, podsumowanie