Opłaty VULCAN. Rozpoczęcie nowego roku szkolnego- niezbędne czynności.

Godzina rozpoczęcia: 09:00
Godzina zakończenia: 12:00
Cena / szkolenie: 259.00zł / osoba
Miejsce szkolenia: szkolenie zdalne,
on-line,
pracownicy administracji
Termin:
Jesteś zainteresowany szkoleniem? Zapisz się
Jak przygotować system do poprawnego naliczania opłat w nowym roku szkolnym? Jak zautomatyzować proces naliczania opłat? Jak uniknąć błędów przy naliczaniu opłat?
To przykłady pytań, na które osoba naliczająca opłaty za pobyt i wyżywienie powinna znać odpowiedzi, aby efektywnie i poprawnie realizować swoje obowiązki zawodowe.

Szkolenie przygotowuje uczestnika do skutecznego zarządzania procesem naliczania opłat w nowym roku szkolnym. W trakcie szkolenia poruszane są kluczowe tematy związane z czynnościami administracyjnymi, prawnymi i technicznymi, które są niezbędne do prawidłowego naliczania opłat. Nasz ekspert podzieli się również najlepszymi praktykami, które pomogą w uniknięciu błędów oraz optymalizacji procesu naliczania opłat.

Podczas szkolenia jego uczestnik m.in:
  • zapozna się z aktualnymi przepisami prawa dotyczącymi naliczania opłat,
  • skonfiguruje system na nowy rok szkolny,
  • pozna metody automatyzacji i optymalizacji procesu naliczania opłat,
  • pozna narzędzia do analizy i monitorowania procesu,
  • będzie potrafił zidentyfikować i unikać błędów przy naliczaniu opłat.
Do kogo jest skierowane szkolenie:
Szkolenie kierowane jest do osób, które znają zagadnienia związane z naliczaniem opłat za pobyt i wyżywienie oraz posługują się programem Opłaty szkoły VULCAN lub Opłaty przedszkola VULCAN w codziennej pracy.

1. Procedura naliczania opłat
  • automatyzacja procesów naliczania
  • praktyczne przykłady

2. Optymalizacja procesu naliczania opłat i unikanie błędów

Zapisy na szkolenie zamykamy 48h przed planowanym terminem spotkania. W przypadku niezebrania się grupy szkoleniowej poinformujemy Państwa o odwołaniu spotkania maksymalnie do 3 dni roboczych przed spotkaniem.

Inne szkolenia, które mogą Cię zainteresować

Zobacz wszystkie