Płace VULCAN. Kurs korzystania z aplikacji.

Rodzaj szkolenia: dla nowych użytkowników aplikacji
Czas trwania: 16 godzin dydaktycznych
Godzina rozpoczęcia: 09:00
Godzina zakończenia: 15:00
Cena / szkolenie: 839.00zł / osoba
Miejsce szkolenia: szkolenie zdalne,
on-line,
specjaliści ds. płac
Termin:
Jesteś zainteresowany szkoleniem? Zapisz się
Uczestnicy szkolenia poznają podstawowe zasady działania aplikacji oraz zdobędą kompetencje w zakresie optymalnego jej wykorzystania podczas realizacji obowiązków zawodowych. Podczas szkolenia trener będzie do Państwa dyspozycji. Będzie tłumaczył w jaki sposób korzystać z funkcji w programie, odpowie na bieżące pytania. Będzie także służył radą, opierając się o wieloletnie doświadczenie własne i firmy VULCAN.

Celem szkolenia jest nabycie wiedzy i umiejętności pozwalających na:
  • szerokie wykorzystanie możliwości aplikacji w celu prowadzenia elektronicznej ewidencji kadrowej pracowników, rejestrowania i wprowadzania zmian w umowach, rejestrowania i rozliczania absencji,
  • poprawne przygotowywanie różnych list płac,
  • przygotowywanie wydruków dokumentacji płacowej,
  • definiowanie własnych list, zestawień oraz szablonów wydruków wykorzystujących zgromadzone dane,
  • wykorzystanie mechanizmów operacji grupowych podczas wprowadzania zmian w umowach,
  • wymienianie zgromadzonych danych z innymi programami.
Do kogo jest skierowane szkolenie:
Szkolenie dedykowane jest dla osób, które posiadają już skonfigurowaną platformę VULCAN i aplikację Płace VULCAN w swojej placówce, ale dopiero rozpoczynają korzystanie z aplikacji. Uczestnicy szkolenia powinni posiadać wiedzę o prowadzeniu ewidencji kadrowej oraz naliczaniu wynagrodzeń w jednostkach oświatowych co pozwoli w pełni zrozumieć zakres merytoryczny szkolenia.

1. Prowadzenie ewidencji osobowej

2. Rejestrowanie umów o pracę
  • Umowy nauczycielskie
  • Umowy nienauczycielskie
  • Seryjne zmiany w umowach

3. Rejestrowanie nieobecności

4. Korzystanie z operacji bieżących wspierających samokontrolę

5. Przygotowywanie list płac
  • Opisywanie list płac
  • Rozliczanie składników i potrąceń
  • Rozliczanie nieobecności
  • Zatwierdzanie i dekretacja list płac
  • Analiza wypłaty w kartotece pracownika

6. Przygotowanie przelewów do banku

7. Eksportowanie danych do Płatnika

8. Eksportowanie danych do Finansów VULCAN
  • Przygotowanie zestawienia składników i potrąceń
  • Eksport danych

9. Przygotowanie wydruków
  • Zestawienia różne
  • Wydruki list
  • Wydruki seryjne

10. Obsługa PPK

11. Sporządzanie i wysyłka PIT

Zapisy na szkolenie zamykamy 48h przed planowanym terminem spotkania. W przypadku niezebrania się grupy szkoleniowej poinformujemy Państwa o odwołaniu spotkania maksymalnie do 3 dni roboczych przed spotkaniem.

Inne szkolenia, które mogą Cię zainteresować

Zobacz wszystkie