Płace VULCAN. Zasady rozliczenia nagrody specjalnej z okazji 250 rocznicy utworzenia Komisji Edukacji Narodowej

Czas trwania: 2.75 godziny dydaktyczne
specjaliści ds. kadr,
specjaliści ds. płac
Szkolenie obejmuje teoretyczną wiedzę w zakresie uregulowań prawnych dotyczących nagrody specjalnej dla nauczycieli z okazji 250 rocznicy utworzenia Komisji Edukacji Narodowej oraz praktyczne przykłady z uwzględnieniem rozliczenia nagrody w Płacach VULCAN.

Szkolenie dedykowane jest dla specjalistów ds. płac, posługujących się na co dzień programem Płace VULCAN.
Uczestnicy szkolenia powinni posiadać wiedzę merytoryczną dotyczącą zagadnień płacowych w jednostkach oświatowych, co pozwoli im w pełni zrozumieć zagadnienia omawiane podczas szkolenia.

Uczestnik szkolenia zdobędzie kompleksowa wiedzę dotyczącą najnowszych zmian w przepisach dotyczących wynagrodzenia, zatrudnienia i funduszu socjalnego w jednostkach oświatowych.

Po zakończeniu szkolenia uczestnik będzie potrafił/wiedział jak:
  • ustalić prawo do nagrody specjalnej z okazji 250 rocznicy utworzenia Komisji Edukacji Narodowe,
  • zweryfikować poprawność prawa do nagrody,
  • rozliczyć potrącenia publicznoprawne od wskazanej nagrody,
  • ustalić podstawę 13-tki, urlopu wypoczynkowego, nagrody jubileuszowej, wynagrodzenia chorobowego, zasiłku, w obliczu prawa do nagrody,
  • wypłacić prawidłową wysokość nagrody oraz ustalić wpływ absencji na jej prawo i wysokość.
Uczestnik pozna, niezbędne do realizacji tego zadania, funkcje aplikacji Płace VULCAN.
Szkolenie poprowadzą doświadczeni trenerzy firmy VULCAN, ilustrując omawiane zagadnienia praktycznymi przykładami.

1. Nagroda specjalna z okazji 250 rocznicy utworzenia Komisji Edukacji Narodowej:
  • ustalenie prawa do nagrody oraz jej wysokość,
  • ustalenie, która szkoła wypłaca nagrodę,
  • termin wypłaty,
  • potrącenia publicznoprawne,
  • nagroda a podstawa 13-tki, urlopu wypoczynkowego, nagrody jubileuszowej, wynagrodzenia chorobowego, zasiłku.
2. Odpowiedzi na pytania.

Zapisy na szkolenie zamykamy 48h przed planowanym terminem spotkania. W przypadku niezebrania się grupy szkoleniowej poinformujemy Państwa o odwołaniu spotkania maksymalnie do 3 dni roboczych przed spotkaniem.